Menu Zamknij

Lekcje śpiewu Kraków

Od dziecka marzysz o nauce śpiewu? Wciąż myślisz: “jestem za stary?”, “jestem za słaby”, “wstydzę się”? Czas to zmienić!  Na śpiewanie nigdy nie jest za późno.

Lekcje śpiewu w Krakowie w Hollywoodzkiej Szkole Śpiewu mogą okazać się dla Ciebie rewelacyjna odskocznią od codziennej rutyny, obowiązków i stresu. 

Śpiewanie niezwykle buduje wiarę w siebie, rozluźnia, otwiera, a przede wszystkim odpręża i bawi! To piękna przygoda – pod warunkiem, że nasz trener w nas wierzy, doppinguje , wspiera i motywuje do pracy.

Lekcje śpiewu w Krakowie w Hollywoodzkiej Szkole Śpiewu to nie tylko emisja głosu przy pianinie. Pracujemy także przy pomocy okularów wirtualnych. Przenosząc się w wirtualny świat grasz w muzyczne gry trenując poczucie rytmu oraz słuch muzyczny.

To nasza autorska propozycja dla osób, które potrzebują ciągłych zmian, nie lubią monotonii i przy okazji kochają nowoczesne gadżety:)

Dla miłośników tradycyjnych ćwiczeń mamy również wiele propozycji: praca przy pianinie, ćwiczenia  z panowania nad głosem, umiejętność zwierania strun, atakowanie dźwięku, elementy improwizacji, praca z mikrofonem. Lekcje śpiewu w Krakowie powinny sprawiać Ci ogromną frajdę. Zależy nam, aby Twój czas minął w przyjemnej , bezstresowej atmosferze i abyś wracał do domu z wielkim uśmiechem na twarzy!

To nasz cel: przekonać tych, którzy myślą “nie jestem wystarczająco dobry”, że śpiew jest dla każdego. Wystarczy kochać muzykę i być.. systematycznym!

Wpadnij na bezpłatną lekcję śpiewu do Krakowa do Szkoły Hollywoodzkiej i sam się przekonaj czy warto:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.