Menu Zamknij

Najlepsi

Szkoła Hollywoodzka wciąż szuka nowych, nietuzinkowych metod nauczania.
Jesteśmy nowatorską szkołą, która pokazuje młodym wokalistom zupełnie nieoczekiwane możliwości.

Najlepsza szkoła śpiewu i aktorstwa

W roku 2016 rozpoczęliśmy zajęcia wokalne z nowoczesnymi narzędziami:

  • okularami wirtualnymi, które rozwijają wyobraźnię muzyczną;
  • programem Garage Band, w którym tworzymy podkłady do autorskich piosenek i realizujemy nagrania;
  • aplikacjami na iPadzie.

Narzędzia te ułatwiają uczniom zrozumienie wielu kwestii związanych ze śpiewem czy aktorstwem: wpływają one bowiem na wyobraźnię, a także pozwalają na szybką i łatwą realizację niektórych zadań. Ponadto działają one w różnoraki sposób na rozwój artystyczny ucznia, wzmagając jego chęci do nauki i podnosząc jego możliwości oraz rozwijając umiejętności!

Nowoczesne wyposażenie sali

W roku 2018 do wyposażenia sal dodaliśmy kolejny gadżet: toaletkę przy której młodzi artyści mogą pracować nad swoim wizerunkiem. Jest to bardzo ważny etap w procesie nauki najlepszej szkoły śpiewu i aktorstwa – wokalista czy aktor nieustannie zmienia swój wizerunek i szuka ciekawych pomysłów na siebie, dlatego w Szkole Hollywoodzkiej możesz uczyć się nie tylko tej sztuki, ale także dystansu do siebie – w końcu nie każda stylizacja będzie udana!
Szkoła Hollywoodzka jest także autorem i producentem nowoczesnych etui na mikrofon, pamiętników wokalnych, płyt edukacyjnych, motywatorów wokalisty i innych gadżetów dla młodych wokalistów.

Wydarzenia artystyczne

Ponadto organizujemy dla uczniów wiele rozmaitych wydarzeń, które pozwalają im obyć się ze sceną. Są to nie tylko koncerty szkolne, ale także recitale, koncerty uczeń&trener, castingi czy występy na imprezach zewnętrznych. Dzięki tym wydarzeniom uczniowie są w stanie oswoić się ze sceną, różnorodną publicznością oraz najróżniejszym nagłośnieniem. Wielokrotnie stawiamy uczniów w niekonwencjonalnych sytuacjach, które mają im dać nowe doświadczenie oraz pokazać, jak trudny jest zawód muzyka. W tym wszystkim stawiamy jednak na autentyczność oraz przyjemność z muzyki – chcemy, aby uczniowie wykonywali utwory sprawiające im przyjemność i satysfakcjonujące, ale także takie, które pozwolą na rozwój umiejętności wokalnych ucznia.

Nowoczesne i inspirujące miejsce

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w przestronnych, jasnych i nowoczesnych salach. Już samo to wpływa na samopoczucie ucznia oraz to, że nasza placówka nie jest postrzegana jak typowa szkoła. Staramy się, aby nasi uczniowie nie kojarzyli Szkoły Hollywoodzkiej z nauką i poczuciem obowiązku – dokładamy wszelkich starań, aby zbudować atmosferę miłą i przyjemną dla całej kadry, uczniów, a nawet rodziców, którzy często towarzyszą dzieciom na zajęciach. Chcemy, aby była to najlepsza szkoła śpiewu i aktorstwa, dlatego pośród dodatkowego wyposażenia naszej szkoły wymienić możemy wygodną sofę i stolik kawowy, przy którym napijesz się dobrej kawy z ekspresu, przyjemne oświetlenie, wprowadzające ciepły klimat, a dodatkowo u nas zawsze znajdziesz coś słodkiego! 🙂

Wyjątkowi trenerzy

Na nietuzinkowość naszej szkoły wpływają również nasi trenerzy wokalni – młoda, wykwalifikowana kadra, dzięki której szkoła funkcjonuje na pełnych obrotach! Zatrudniamy nauczycieli, którzy mają w sobie masę pozytywnej energii i są motorem do pracy młodych wokalistów. Dodatkowo staramy się zatrudniać różnorodną kadrę, aby dopasować trenera do ucznia: płynna i przyjacielska współpraca między trenerem a uczniem w procesie pracy nad głosem jest najważniejsza i gwarantuje najlepsze efekty! Ponadto każdy uczeń jest inny i potrzebuje zupełnie innej pracy nad głosem, dlatego dobór odpowiedniego nauczyciela to bardzo dobra droga do sukcesu. Aby pozostać najlepszą szkołą śpiewu i aktorstwa nasi nauczyciele stale się rozwijają i są aktywnymi artystami, dlatego przekazują najświeższą i ciekawą wiedzę oraz miłość do muzyki!