Menu Zamknij

Nauczyciel śpiewu Kraków

Nauczyciel śpiewu w Krakowie z pewnością pomoże Ci spełnić Twoje marzenia wokalne i rozwinąć jeszcze bardziej pasję. Pytanie więc: gdzie go znaleźć ? Który nauczyciel śpiewu w Krakowie będzie najlepszy i czy w ogóle istnieje idealny trener?

Szkoła Hollywoodzka w Krakowie współpracuje z genialnymi, empatycznymi trenerami, którzy nie tylko są pedagogami, ale i praktykującymi wokalistami. Nasi nauczyciele koncertują, nagrywają płyty i chętnie przekazują swoje doświadczenie muzyczne młodym adeptom sztuki wokalnej.

Nasz nauczyciel śpiewu w Krakowie realizuje podczas zajęć autorski program nauczania Kasi Zaręby – wokalistki i pedagog, założycielki Szkoły Hollywoodzkiej , który bazuje na kreatywnej edukacji wokalnej. 

Nasi uczniowie nagrywają piosenki, płytę demo, koncertują, ćwiczą improwizację, piszą własne piosenki, a także uczą się solidnej techniki wokalnej: zwierania strun głosowych, prawidłowego oddechu , panowania nad głosem oraz wielu innych.

Nasz nauczyciel śpiewu w Krakowie traktuje ucznia indywidualnie. Dobiera odpowiedni program nauczania do poziomu umiejętności. Zachęca ucznia i motywuje do systematycznej pracy – także w domu!

Jeśli masz ochotę rozpocząć pracę nad głosem wpadnij do nas na bezpłatną lekcję próbną!

Zapraszamy serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.