Menu Zamknij

Nauczyciel śpiewu Kraków

Nauczyciel śpiewu w Krakowie z pewnością pomoże Ci spełnić Twoje marzenia wokalne i rozwinąć jeszcze bardziej pasję. Pytanie więc: gdzie go znaleźć ? Który nauczyciel śpiewu w Krakowie będzie najlepszy i czy w ogóle istnieje idealny trener?

Szkoła Hollywoodzka w Krakowie współpracuje z genialnymi, empatycznymi trenerami, którzy nie tylko są pedagogami, ale i praktykującymi wokalistami. Nasi nauczyciele koncertują, nagrywają płyty i chętnie przekazują swoje doświadczenie muzyczne młodym adeptom sztuki wokalnej.

Nasz nauczyciel śpiewu w Krakowie realizuje podczas zajęć autorski program nauczania Kasi Zaręby – wokalistki i pedagog, założycielki Szkoły Hollywoodzkiej , który bazuje na kreatywnej edukacji wokalnej. 

Nasi uczniowie nagrywają piosenki, płytę demo, koncertują, ćwiczą improwizację, piszą własne piosenki, a także uczą się solidnej techniki wokalnej: zwierania strun głosowych, prawidłowego oddechu , panowania nad głosem oraz wielu innych.

Nasz nauczyciel śpiewu w Krakowie traktuje ucznia indywidualnie. Dobiera odpowiedni program nauczania do poziomu umiejętności. Zachęca ucznia i motywuje do systematycznej pracy – także w domu!

Jeśli masz ochotę rozpocząć pracę nad głosem wpadnij do nas na bezpłatną lekcję próbną!

Zapraszamy serdecznie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *