Menu Zamknij

OFERTA

Ty & Twój Trener

Nauczyciel to osoba, która każdego dnia dopinguje Cię do działania. Dzięki systematycznym lekcjom robisz duże postępy i dzięki temu jeszcze bardziej kochasz śpiewanie. Nauka śpiewu i aktorstwa odbywa się w postaci lekcji indywidualnych, gdzie materiał oraz metody dobierane są indywidualnie.

cena: od 100zł – 380zł w zależności od wybranego pakietu zajęć

Firma na scenie

Szkolimy nie tylko wokalistów, ale i osoby, które na co dzień pracują głosem. Otwieramy, motywujemy, uczymy dobrej emisji i pracy nad oddechem.

Cena: ustalana indywidualnie

Swingusie

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci – wspólna zabawa z dźwiękami w rytmie swingu dla najmłodszych, tj. dla dzieci w wieku 5-7 lat. To idealne zajęcia wstępne dla najmłodszych, jeszcze niepewnych, za to pełnych nadziei głosików. Razem raźniej wkroczyć do świata muzyki i łatwiej sięgać po marzenia!

Cena: 200zł / 4 lekcje x 60 minut

Nauka gry na ukulele / pianinie

WYDARZENIA

Obóz wokalny SING SING dla dzieci

Każdy świadomy wokalista jest otwarty na ocenę nie tylko profesjonalistów, ale także innych pasjonatów śpiewania. Dzięki tematycznym warsztatom niestandardowo pracujemy nad głosem, wyobraźnią, a przede wszystkim łamiemy wewnętrzne bariery.

Koncert świąteczny

To jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich uczniów oraz trenerów szkoły. Podczas koncertu świątecznego mogą zaprezentować piosenki o tematyce świątecznej oraz kolędy. W koncercie biorą udział wszyscy uczniowie, a klimat, który tworzy się podczas tego wydarzenia, jest niezwykły i magiczny! Podczas koncertu świątecznego uczniowie mają okazję zaprezentować swoje umiejętności na dużej scenie na profesjonalnym nagłośnieniu. Cały koncert jest dokumentowany – pamiątkowe zdjęcia oraz video są dostępne dla każdego ucznia. Szkoła organizuje także ściankę foto, na tle której każdy uczeń ma okazję zrobić sobie zdjęcie solo bądź z wybranymi osobami.

Koncert dyplomowy

To drugie najważniejsze wydarzenie dla wszystkich uczniów oraz trenerów szkoły. Podczas koncertu dyplomowego mogą oni zaprezentować piosenki o różnorodnej tematyce – dopracowane najlepiej jak to tylko możliwe! Każdego roku ogólny temat koncertu jest różny (piosenki polskie, piosenki Disneya itp.). W koncercie biorą udział wszyscy uczniowie, podsumowując swoją całoroczną pracę. Jest to wyzwanie zarówno dla uczniów, jak i dla trenerów – oceniane są bowiem postępy wokalne ucznia, a zatem całoroczna praca trenera! Wydarzenie to jest o tyle istotne, że odbywa się ono w miejscu wyjątkowym – duża scena, nagłośnienie, akustyk, oświetlenie sceniczne – a całość koncertu jest nagrywana oraz robione są pamiątkowe zdjęcia z całego wydarzenia. Dodatkowo przez cały czas trwania koncertu funkcjonuje ścianka foto, na tle której uczniowie mogą realizować pamiątkowe zdjęcia solo bądź w towarzystwie wybranych osób!

Recitale

Organizowane są dla najlepszych uczniów, którzy gotowi są stawić czoła nowym wyzwaniom! Podczas recitalu uczeń ma czuć się jak gwiazda wieczoru. To on wybiera repertuar, przygotowuje zapowiedzi i prowadzi całość koncertu. Recitale mają także na celu przygotowanie młodych wokalistów do trudnego zawodu – organizowane są zatem w rozmaitych miejscach takich, jak restauracje, kawiarnie czy mniejsze kluby! Istotą jest poznanie różnorodnych warunków, niekoniecznie wygodnych i komfortowych dla wokalisty – niezbyt sprzyjające nagłośnienie, chaos, gwar czy mała przestrzeń to trudne zadania, które musi pokonać występujący uczeń! Do recitalu przygotowuje ucznia trener i często formuła recitalu przybiera formę koncertu ucznia z trenerem – jest to ciekawy i motywujący zabieg, podczas którego widzimy idealne dopasowanie ucznia z trenerem!

Płyta demo

Płyta demo jest ogromnym (o ile nie największym) marzeniem każdego młodego wokalisty. Własna, autorska muzyka wydana na płycie to niesamowicie duże osiągnięcie i wspaniała pamiątka na całe życie. Teraz możesz spełnić swoje marzenia – możesz nagrać własną płytę demo w Szkole Hollywoodzkiej w miłej atmosferze i towarzystwie Twojego trenera wokalnego. Z jego pomocą jesteś w stanie osiągnąć to, czego potrzebujesz – dobre brzmienie i satysfakcjonujący efekt końcowy nagrań! Płyta demo nie musi jednak opierać się tylko na Twojej autorskiej muzyce! Covery i innowacyjne aranżacje utworów są bardzo dobrym pomysłem i mogą zabrzmieć rewelacyjnie na Twojej własnej płycie!

Nagranie singla

Nagranie i wydanie singla może otworzyć Ci drzwi do ogromnej kariery muzycznej! To właśnie u nas możesz zrealizować swoje najskrytsze marzenia i z pomocą Twojego trenera wokalnego nagrać fantastyczny singiel, który będzie zwieńczeniem Twojej pracy nad utworem. Zachęcamy i motywujemy uczniów do pracy nad autorskimi piosenkami, które najbardziej oddają prawdziwe emocje! Twoja autorska piosenka może stać się nowym hitem przebojów – spróbujesz podjąć wyzwanie? Nagranie singla, który jest coverem to także dobry pomysł – wspólnie z trenerem obmyślcie nową i nieszablonową aranżację wybranej piosenki, a być może to ona zabłyśnie i okaże się być lepszą od oryginału?

Zrealizowanie teledysku

Teledysk to prawdziwe wyzwanie! Aby móc w pełni zrealizować to przedsięwzięcie, musisz zrealizować kilka etapów pracy. Najpierw nagrywasz piosenkę na zajęciach – razem ze swoim trenerem pracujecie nad najlepszym brzmieniem i wykonaniem utworu. Później do nagranego już audio realizujesz teledysk – możesz sam wymyślić cały scenariusz albo liczyć na naszą pomoc! Możesz także wybrać scenerię – nagrania w szkole bądź w plenerze! Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo czeka Cię sesja zdjęciowa, podczas której zrealizujesz zdjęcia na okładkę oraz na samą płytę! Efektem tej ciężkiej pracy będzie niezwykły teledysk – prześliczna pamiątka na całe życie! Czy sprostasz takiemu wyjątkowemu wyzwaniu?